Olcayto Doğançelik, özellikle ticaret, iş, aile ve gayrimenkul uyuşmazlıklarına ilişkin dava takibi konularında birçok yerli ve yabancı müvekkile hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.
Olcayto Doğançelik mesleki kariyerine uluslararası düzeyde faaliyet gösteren bir hukuk bürosunda çalışarak başlamış, sonrasında ise bir Hollanda şirketinde kendisini özellikle sözleşmeler hukuku, ticaret hukuku ve iş hukuku alanlarında geliştirme fırsatı yakalamış olduğu yöneticilik görevini üstlenmiştir.

T. Gökmen Bolayır; 5 yılı aşkın deneyimi ile otomotiv, sağlık, hızlı tüketim ürünleri, inşaat ve gıda sektörü de dahil olmak üzere bir çok sektörde yerli ve yabancı müvekkiller ile şirketler hukuku, birleşme devralmalar ve stratejik danışmanlık konuları üzerine çalışmıştır. Bolayır & Doğançelik Avukatlık Bürosu’nun kurucu ortağı olmadan önce, uluslararası ölçekte hizmet sunan bir denetim firmasının Türkiye’deki avukatlığını üstlenmiştir.

Bunun yanı sıra Gökmen Bolayır, özel sektörde faaliyet gösteren firmalarda hukuk müşaviri olarak yönetim kurulu üyesi pozisyonundadır.

İnteraktifweb, müşterilerine sektör lideri yazılım ve donanım altyapısı ile eğitimli ve deneyimli uzmanları tarafından güçlü ve hızlı çözümler üretir.
http://www.interaktif.web.tr